Naujienos

Šaltiniukai dalyvavo varžybose

„Šaltinėlio“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Drugeliai“ ugdytiniai dalyvavo rajono sporto varžybose, kuriose turėjo galimybę išbandyti jėgas įvairiose sportinėse rungtyse. Vaikai aktyviai bėgo, šokinėjo, įveikė kliūčių ruožus, atliko taiklumo bei vikrumo užduotis. Renginio metu netrūko gerų emocijų, azarto ir draugiško bendravimo su kitų ugdymo įstaigų vaikais.

Mažieji sportininkai drąsiai priėmė iššūkius, stengėsi kuo geriau atlikti užduotis ir palaikė vieni kitus. Dalyvavimas varžybose suteikė daug džiugių akimirkų, stiprino pasitikėjimą savimi bei skatino aktyvų gyvenimo būdą.

Varžybų tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, ugdyti sveikos gyvensenos įpročius, lavinti judėjimo įgūdžius, stiprinti komandinio darbo gebėjimus, draugiškumą ir bendradarbiavimą, suteikiant vaikams džiugių sportinių patirčių. Sporto varžybas organizavo Pakruojo rajono sporto centras ir šaltiniukus krepšinio paslapčių mokantis treneris Ovidijus Savickas.

Comments are closed